«Бесплатные объявления +»
В Избранное
VK OK mailru FB LI TW LJ
Поделиться информацией с друзьями
Надійний ультразвуковий відлякувач за низькою ціною
Надійний ультразвуковий відлякувач за низькою ціною
«Гром-250» — це надійний ультразвуковий відлякувач, що гарантовано захистить Вас від чотирилапих агресорів. Завдяки двом випромінювачам, максимальна відстань відлякування дорівнює 20 м. Тепер немає необхідності чекати, поки хижак підбіжить ближче! Підібрана спеціальним чином частота і потужність звуку дозволяють відлякати будь-який вид собак і кішок. Ультразвук подається за допомогою двох випромінювачів з тиском 125 дБ, що працюють на частоті 25 гГц — прилад в два рази перевершує по потужності аналогічні прилади.
Вбудовані світлодіоди, завдяки гарному світлового потоку, можна використовувати в якості ліхтарика на темних вулицях. Для цього є спеціальний режим роботи. У відлякуквачі є спеціальний режим захисту особистих речей. Для цього кабель прикріплюється до сумки або валізі, і до Гром-250. У разі, якщо лиходій спробує відкрити або вкрасти їх, пролунає гучна звукова сирена. Прилад дуже простий в експлуатації. Для захисту, необхідно лише натиснути кнопку включення і направити відлякувач у бік собаки. Через пару секунд вона швидко буде тікати від Вас. Гром-250 працює від вбудованого акумулятора, що дозволяє не витрачатися на покупку батарейок. Час його повної зарядки не перевищує 4 годин. Прилад можна заряджати від мережі 220 В, або від комп"ютера через USB-роз"єм. Застосування пристрою нешкідливо як для собаки, так і для людини. Його можна довірити навіть дитині молодшого шкільного віку.
Ми являємося офіційним представником компанії виробника ультразвукових відлякувачів собак «Гром-250» на Україні, найнижча ціна, повне гарантійне обслуговування, безкоштовна доставка без передоплати! Детальніше по телефонуИнформация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления